KOOGIKONTSERT

Kutsume Sind kuulama unikaalset Saaremaa Toidufestivali "Koogikontserti" Tornimäe Rahvamajas, Saaremaal

Nagu ikka on oluline teada - ära tõtta peale kontserti  koju vaid jää maitsma kohalike naiste tehtud kooke ja saad vestelda muusikutega.

Oma koogi võib kaasa võtta iga kontserdile tulija.


Kontserdil laulab Kalle Sepp ja klaveril saadab Indrek Vijard.

Kontserdipaiga valik ei ole juhuslik, just selle piirkonnaga on seotud ka laulja Kalle Sepa juured. Kalle laulja, näitleja ja õhtujuht. Kõike, mida teeb, teeb suure kirega ning teda innustab soov alati paremaks saada. 

Kontserdil tulevad esitusele tuntud lood nii Georg Otsa repertuaarist kui ka Raimond Valgre sulest, kuid sekka ka Rein Rannapi ja Olav Ehala loomingut.

Just sel aastal tähistab kogu Eesti kuulsa laulja, Georg Otsa, 100´ndat sünniaastapäeva. On ju tema just see mees, kes läbi laulu tegi Saaremaa  kuulsaks Soomes tänu tänaseni tuntud laulule “Saaremaa Valss”. Kuulus laul on Raimond Valgre laul, mille sõnad pärinevad Saaremaa juurtega luuletaja Debora Vaarandi luuletusest “Talgud Lööne soos”.


Saaremaa Toidufestival toimub 3.-13.09.2020 -  lisaks kontserdile palju põnevat vaata siit http://saaremaatoidufestival.ee/

 

VALIGE AEG JA KOHT

06.09.2020 Kell 17:00

Tornimäe Rahvamaja, Saaremaa

LISAINFO

See unikaalne ja kolossaalne  maja on valminud aastal 1987. Ehituse valmimiseks kulus 10 miljonit rubla, mis oli tolle aja kohta väga suur summa. Kõik järgnevad 33 aastat on majas toimunud vilgas kultuuritegevus ning nii ongi õige aeg majas ka Saaremaa Toidufestivali Koogikontsert kõlama panna.

VALIGE PILETID

Täiskasvanu

12

-

0

+

Hinnale lisandub silverticketi tehingutasu

Laps

6

Kuni 15 aastat

-

0

+

Hinnale lisandub silverticketi tehingutasu

Pensionär

6

-

0

+

Hinnale lisandub silverticketi tehingutasu

KÄTTESAAMINE JA TINGIMUSED

KORRALDAJA

SA Saaremaa Turism/ Foundation Saaremaa Tourism info@saaremaatourism.ee

Valige makse kinnitamiseks makseviis


Makse sooritamiseks on aega 10 minutit


Soome, Läti või Leedu pangalinkidega maksmiseks vali "Maksekeskus"