Performance: LUCY DREAMING

KAMMIVABRIK 08.08-11.08.2019


MUUTUNUD TEADVUSETASANDID:UNI: STAADIUMID 1-5: LUCY DREAMING


Sixi esimene ruumi-installatsiooninäitus. Six meediumitega ennast ei piiritle. Teosed on pidevas protsessis taandades ja laadides ruumi. Fookus on üldisel kompostistioonil ja valgusel, lähtudes kohaspetsiifikast. Materjalid on taaskasutus, jäägid ja leiud, värv, valgus, heli, performatiivsed elemendid. Samuti eksperimenteerin publiku ja teose piiride kaotamisega. Üks osa teostest keskendub tajude, alateadvusele, üliteadvusele, teadvuse tasanditele etc. Teine pool loomingust jääb peofilosoofiasse- murdes ja väänates definitsioone. Mõningal juhul peidan endas naljatlevat alatooni. Jätan publikule vabad käed- "Kõik on tõlgendamise küsimus".


Muutunud teadvusetasandid:Uni: staadiumid 1-5: Lucy dreaming on neljaks ruumi-installatsiooniks jaotuv seisundite jada, mille visualiseerimine on uurimuspõhise lugemuse ja kujutuse/praktika vili. Ruumid on keskendunud peamiselt helikunstile ning valgusmaalidele. Kohatine tajunihe ja inimskulptuuridega elavdatud näitus. Näitus on valminud järk järgult ning jõudnud tervikuni 8 aasta jooksul. 


Grupp 6 on Sixi koostööprojekti üldnimetus. Grupi koosseis ning meediumid projektiti on olnud erinevad ning jäänud peofilosoofia ja süvakunsti vahepealsesse alasse. Grupp 6-e esituses toimub 10.08.2019 performance Lucy dreaming, mille olemus on unesärkvel oleku emotsionaalne kehaline väljendus. Kureetitud tantsu põhimõttel loodud lavastuslik performance on inspireeritud show- ja tänavatantsust ning killuke uus tsirkusest. Stiilid on viidud minimalistlikuks- showst välja rebitud konteksti. Performance´i kestus on 3h. Kuraatorina on Six nimetanud ennast SG6-ks saades vabaduse eksperimendis, kus tantsu ja heli koosluse teke on struktuurselt ühtlustatud ning jagavad visuaalset väljendust seisundis. 


Grupp 6 Lucy dreaming 10.08.2019 kell 21:00 Uksed avatud pool tundi enne. 

Performance´ile sissepääs piletiga. Pileteid on limiteeritud kogus. 


Mai-Juuli 30 €NB! Performance´ile sissepääs alates 18a!

Näitus TASUTA!

VALIGE AEG JA KOHT

08.08.2019 Kell 19:00

Kammivabriku klubihoone

LISAINFO

Heli- ja valgusinstallatsioon jaguneb kolmeks ruumiks. 


 2.korrus NREM staadium 1 ,  NREM staadiumid 2-4 


1.korrus REM staadiumid 1 ja 5, mis 10.08 õhtul on Lucy Dreaming


Teadvus on paradoksaalne nähtus. Teadvus on emotsioonide, mõtete, mälestuste, reflekside ning harjumuste kogum. Iga inimene teadvustab vähemalt ühte muutunud teadvuseseisundit, selleks on uni. Kuid inimesed on suutelised teadvustama ja kogema väga palju erinevaid muutunud teadvuseseisundeid. Kitsendades temaatikat muutunud teadvuseseisundid - konkreetsesele seisundile UNI. Unenägemine selle juures kui osa jadast enamasti remunes. Strukturiseeritud psühholoogilisest teooriast une faaside kohta on hüpoteesid struktuuridest, mille on loonud statistika ning rutiiinsed jälgimismeetodid. Muutused teadvuses on sellisel puhul märgatavad, kui indiviid teadvustab selle muutusi. Indiviidi puhul on jälgides/tunnetades on võimalik eristada näiteks päeva jooksul muutuvaid emotsioone, kuid see on vaid osa teadvusest. Kõik mis on mõistusele raskesti hoomatav tekitab küsimusi, kuna me ei suuda seda defineerida ning see teeb skeptiliseks suhtumise sellesse, mis olemas on.

VALIGE PILETID

Performance LUCY DREAMING

30

10.08

Uksed 20:30
Algus 21.00
Dresscode: Smart casual

NB! Performancit filmitakse. Publikut ja lava eraldvad valgusread. Lisaks mugavale olemisele on võimalik kasutada ka klassikalisi klapptoole ning kindlasti on lubatud tantsida ning nautida vedeliku vastavalt ilmale ning olla osa Lucy dreamingust.

-

0

+

Hinnale lisandub silverticketi tehingutasu

KÄTTESAAMINE JA TINGIMUSED

KORRALDAJA

Sigrit Lõhmus sixkunst@gmail.com

Valige makse kinnitamiseks makseviis


Makse sooritamiseks on aega 10 minutit


Soome, Läti või Leedu pangalinkidega maksmiseks vali "Maksekeskus"