Kontsert LAUL KATAB MAAD

Kontsert LAUL KATAB MAAD

Koos esinevad Birgit Sarrap, Ott Lepland, Silvia Ilves (tšello) ja Rein Rannap (klaver)

 

Pehmelt langev lumi… Valged Jõulud…  Seda, et jõuludeks tõesti lumi maad katab, ei saa me kahjuks lubada. Küll aga hoolitseme selle eest, et maad kataks laul! Hubast ja helget kontserti - kõigile tuttavatest lauludest - pakub teile meie esmakordselt koos esinev kirju seltskond.

Meie kava koosneb eeskätt traditsioonilistest jõuluviisidest (Püha öö, Oh Sa õnnistav, Petlemm - väike linnake, Üks roosike on tõusnud jpt). Samuti on kavas muud, jõulumeeleoluga hästi kokku sobivad teosed. Kõigepealt loomulikult Rannapi armastatuimad meloodiad (Eesti muld, Nii vaikseks kõik on jäänud, Rahu, Ilus maa, Suudlus läbi jäätund klaasi, Raagus sõnad jt). Lisaks kuulete ka esinejate varasemaid kõige edukamaid hitte (Kuula, Et uus saaks alguse jt). 

Birgit ja Ott esitavad peaaegu kõik lood ühiselt; pidevalt mängivad kaasa, nii soleerides kui lauljaid saates, Silvia ja Rannap. Usume ise, et laval tekkiv emotsioon jõuab iga saalis olijani, et laul katab maad (nagu on kirjutanud luuletaja Indrek Hirv), ning et kontserdilt lahkudes on hingel soe!

VALIGE AEG JA KOHT

20.12.2019 Kell 19:00

Paide kirik

LISAINFO

Soodushind kehtib pensionäridele, õpilastele, tudengitele, rühmadele alates 15 inimesest, erivajadusega klientidele ja nende saatjatele

VALIGE PILETID

Pilet

20

Hind kehtib kuni 19.12.19 (k.a.)

Eelmüük on lõppenud

Sooduspilet

18

Hind kehtib kuni 19.12.19 (k.a.)

Eelmüük on lõppenud

KÄTTESAAMINE JA TINGIMUSED

KORRALDAJA

Hitivabrik OÜ aarnevalmis@gmail.com

Valige makse kinnitamiseks makseviis


Makse sooritamiseks on aega 10 minutit


Soome, Läti või Leedu pangalinkidega maksmiseks vali "Maksekeskus"