Koogikontsert - Saaremaa Toidufestival

Oled oodatud kontserdile Pöide Maarja kirikus, mis on mõõtmetelt suurim Lääne-Eesti ja saarestiku ühelööviline kirik. Kiriku rikkalik raiddekoor on Eesti kõrggootika tippnäiteid.

Pühapäeval saab selles ühes Eesti parima kõlaga kirikus nautida omapärast "Koogikontserti" - ära tõtta peale kontserti koju vaid jää maitsma kohalike naiste tehtud kooke ja saad vestelda muusikutega.

Oma koogi võib kaasa võtta iga kontserdile tulija.

Kontserdil esineb: ARSISE NOORTE KELLADEANSAMBEL
KONTSERDI LISAINFO: saaremaatoidufestival.ee või Facebook 

VALIGE AEG JA KOHT

08.09.2019 Kell 17:00

Pöide Maarja Kirik, Saaremaa

LISAINFO

ARSISE NOORTE KELLADEANSAMBEL

1991 sündis kammerkoor ARSIS. Oldi kuulsad oma kütkestava repertuaari ja kontsertkavade poolest, koorina tegutseti 1997. aastani. 1993 saadi Ameerikast kingituseks esimese komplekti käsikelli ja lauljad asusid  muusikainstrumenti avastama.

Ühel 1996. aasta sügisõhtul kutsus dirigent Aivar Mäe kokku kammerkoori ARSIS lauljate lapsed, et õppida ära üks lugu käsikelladel ning see ette kanda koori jõulukontserdil. Sellest väikesest etteastest kasvas välja Arsise laste ansambli kuue aasta pikkune kontserttegevus.

Praeguste noorteansamblite juured on Arsise kellade koolis. 2003. aastal lõpetasid esimesed õpilased kelladekooli ning 12-st konkursi läbinud noortest moodustus samal aastal esimene Arsise noorte ansambel. Tänaseks tegutsevad noorte kontsertkoosseisud nii Tallinnas kui Tartus.

Välistuuridel on käidud Lätis, Leedus, Soomes, Venemaal, Poolas, Kanadas, Slovakkias, Hispaanias, Portugalis, Iisraelis, Maltal ja USAs. Osaletud on paljudel festivalidel (LuostoClassic Soomes, Probaltica Poolas, MustonenFest Iisraelis jt). Bratislavas 2016. aastal toimunud noorte muusikute konkurss-festivalil pälvis Arsis kõrgeima auhinna – Grand Prix, lisaks pärjati ansambel kuldse diplomiga ning Aivar Mäe eripreemiaga dirigeerimise eest.


VALIGE PILETID

PILET

12

-

0

+

Hinnale lisandub silverticketi tehingutasu

SOODUSPILET

6

Lapsed kuni 15 aastat

-

0

+

Hinnale lisandub silverticketi tehingutasu

KÄTTESAAMINE JA TINGIMUSED

KORRALDAJA

SA Saaremaa Turism/ Foundation Saaremaa Tourism info@saaremaatourism.ee

Valige makse kinnitamiseks makseviis


Makse sooritamiseks on aega 10 minutit


Soome, Läti või Leedu pangalinkidega maksmiseks vali "Maksekeskus"